(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Твердопаливні котли в Ужгороді і на Закарпатті

Ужгород – це центр українського Закарпаття, де сконцентровані всі економічні, культурні та політичні  потоки регіону. В цьому місті вже кілька років немає жодних проблем з постачанням тепла в холодні періоди року. Це пов’язано з тим, що декілька років тому влада міста прийняла рішення повністю перейти на автономне теплопостачання в кожному домі.

Частково за державний кошт, а частково за кошти власників квартир були встановлені автономні котли, котрі тепер забезпечують теплом багатоповерхівки. При цьому централізоване опалення відійшло у минуле, як неякісний продукт.

Однак, така чудова ситуація склалась лише в самому Ужгороді, однак в менших містах та селах все значно інакше: в старих будинках взагалі використовується ще й досі старе пічне опалення, а в інших існує підключення до централізованого опалення. Де-не-де в маленьких селах зовсім немає способів якісно обігріти дім взимку.

Компанія «Teplohit» пропонує революційне рішення, яке дозволить забезпечити Ваше помешкання теплом на увесь холодний період. Звертайтесь в регіональне представництво компанії, щоб дізнатись про твердопаливні котли в Ужгороді, які є альтернативним, екологічним джерелом тепла.

Сучасні  твердопаливні котли в Ужгороді здатні виділяти великі кількості тепла, що достатньо для опалення всього дому тривалий період. Ви можете використовувати деревину, дерев’яні палети, вугілля, торф’яне паливо для роботи теплової системи.

Даний тип котлів може бути різнофункціональним – тобто працювати на різних типах екопалива.  Отож, твердопаливні котли є найкращим рішенням для мешканців приватних особняків, котеджів, маєтків в Ужгороді, а також в сільській місцевості Закарпаття, де є більше можливостей опалювати дім таким способом.

З кожним роком твердопаливні котли на Закарпатті стають все більш популярними через здорощання вартості традиційного опалення. Не зволікайте і звертайтесь в «Teplohit», щоб не залишитись без тепла взимку.

НАША КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

тел. (066) 504-88-55

тел. (067) 373-70-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 Догори