(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Твердопаливні котли в Івано-Франківську

Івано-Франківськ чи Станіслав – це серце Галичини і українських Карпат. Жителі цього маленького галицького міста все більше бажають бути наближеними до Європи.  Для цього кожного року в місті проводяться публічні обговорення будівництва нових інфраструктурних проектів, доріг, а також проектів по енергозбереженню.

Однак, на жаль, досі жителям міста та області не вдалось отримати якісні європейські послуги теплопостачання взимку.  Особливо, це стосується тих, хто живе в гірських районах та маленьких селах. Люди досі використовують старовинні методи опалення та підігріву води. В деяких селах досі немає газифікації, що дозволило б хоча б трішки вирішити це питання.

Столиця Прикарпаття на шляху до нових альтернативних джерел опалення

Компанія «Teplohit» пропонує жителям приватних особняків та котеджів перейти на альтернативні екологічні та дешевші джерела теплопостачання. Це дуже важливо, особливо в  період дорогих цін на комунальні послуги. Варто звернути увагу на твердопаливні котли в Івано-Франківську і області. Ці прилади мають технічну можливість гарно опалювати дім взимку за допомогою деревини, дерев’яних паллет,  вугілля чи торф’яного палива. Такий метод опалення в маленьких селах дуже популярний в ЄС.

Варто звернути увагу, що ціна на твердопаливні котли в місті Івано-Франківськ коливається від помірної і до вищої, в залежності від типу котла. Для уточнення такої інформації зверніться в регіональне представництво компанії «Teplohit».

Якщо Ви бажаєте використовувати менше ресурсів, однак отримувати максимальну кількість тепла – зверніть увагу  на твердопаливні котли тривалого горіння в Івано-Франківську і області. Даний тип котлів здатен спалювати не лише паливо, а також газ, який виділяється при горінні. Газ відокремлюється і спалюється в окремій камері, що забезпечить дім додатковим теплом.

Якщо надумали змінити систему опалення в Вашому домі, звертайтесь в «Teplohit», щоб дізнатись всю інформацію про котел твердопаливний тривалого горіння в Івано-Франківську, а також його характеристики.

НАША КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

тел. (066) 504-88-55

тел. (067) 373-70-41

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 Догори