(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Регіональні представництва

Купити котел в Україні

Твердопаливні котли в Хмельницькому

Хмельницький - це сучасний центр українського Поділля, в якому зосереджена велика частина торговельних потоків всієї Західної України. Тут знаходиться великий торговий ринок, куди приїжджають люди з усієї країни.

Детальніше...

Твердопаливні котли в Івано-Франківську

Івано-Франківськ чи Станіслав – це серце Галичини і українських Карпат. Жителі цього маленького галицького міста все більше бажають бути наближеними до Європи.  Для цього кожного року в місті проводяться публічні обговорення будівництва нових інфраструктурних проектів, доріг, а також проектів по енергозбереженню.

Детальніше...

Твердопаливний котел у місті Чернівці

Чернівці – це столиця Буковини, де проживає дуже багато українців, румунів, євреїв та молдаван. Це старовинне місто, яке знаходиться у центрі Європи, прагне бути одним з найкращих в Україні та й у всій Європі.

Детальніше...

Твердопаливні котли в Тернополі

Тернопіль є одним з центрів Галичини. Тутешні люди звикли тримати  в серцях та в звичках стародавні традиції та повір’я. По переказам старих галичан, у цьому краю надзвичайно спекотні літа та холодні морозні зими. І не буває інакше. Однак, як зберегти тепло в своїх оселях в холодний та вологий період року?

Детальніше...

Твердопаливні котли в Ужгороді і на Закарпатті

Ужгород – це центр українського Закарпаття, де сконцентровані всі економічні, культурні та політичні  потоки регіону. В цьому місті вже кілька років немає жодних проблем з постачанням тепла в холодні періоди року. Це пов’язано з тим, що декілька років тому влада міста прийняла рішення повністю перейти на автономне теплопостачання в кожному домі.

Детальніше...

Твердопаливний котел у місті Львів

Місто Львів – це не лише культурна столиця України та привабливе місце для туристів з усього світу, а й місто, у якому проживає майже 730 тисяч людей. Всі ці люди бажають гідно і комфортно жити. А, як відомо, однією із складових комфорту людини є тепло. Сьогодні популярні альтернативні джерела постачання енергії, одним із таких джерел є твердопаливні котли, які не використовують газ та електрику, а працюють за рахунок спалення дров чи іншого палива.

Детальніше...

 
 
 Догори