(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Сервіс та гарантія

Сервіс та гарантія грають найважливішу роль в роботі кожного приладу, який працює в будинку. Кожна техніка, з яких-небудь причин може раптово дати збій або поламатися. Саме через це, варто звернути увагу на умови надання гарантійного терміну і сервісних послуг, які дозволяють обслуговувати більшість збоїв і поломок в технічних приладах.

Компанія «Teplohit» гарантує, що у нас надається найнадійніша техніка від світових виробників. У зв'язку з цим, ми надаємо для кожного покупця гарантію, яка вказана в експлуатаційних документах, які надаються в коробці разом з самою технікою.

Саме, з цього, перед тим, як почати роботу з приладом, потрібно в обов'язковому порядку ознайомитися з інструкцією до нього та іншими документами, включаючи гарантійні талони.

Тільки дотримуючись всіх умов, які вказані в гарантійних документах, Ви маєте право на отримання сервісного обслуговування протягом гарантійного терміну.

Зверніть увагу, що сервісне обслуговування та ремонт проводиться безпосередньо компанією-виробником або продавцем (сервісними центрами). Контактна інформація, яка вказує контактні дані, вказана в гарантійних документах.

Крім цього, ремонт по гарантії та сервісне обслуговування здійснюється за наявності гарантійних талонів і чека оплати, який Ви отримуєте в магазині при купівлі товару. Даний чек, в обов'язковому порядку, потрібно зберігати разом з усіма документами.

Також на товарі можуть бути спеціальні пломби, які мають бути присутнім при огляді техніки.

Щоб уникнути будь-яких непорозумінь, абсолютно всі документи, талони, чеки і упаковку від товару потрібно зберігати до кінця гарантійного терміну. При збереженні даних паперів і упаковки Ви маєте право на повне гарантійне та сервісне обслуговування.

Компанія «Teplohit» радить Вам максимально серйозно поставитися до всіх вимог сервісного обслуговування для того, щоб Ваша техніка служила довгі роки.

 
 
 Догори