(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Ви вирішили купити котел на твердому паливі в Україні? Ми допоможемо Вам!

Твердопаливні котли - це безумовний прорив у сучасній опалювальній техніці. Усім відомі переваги використання систем опалення даного виду. Але при цьому всьому, багато виробників і продавців приховують деякі факти, які можуть виявитися неприємним сюрпризом для клієнта. Можливо, багато хто з них робить це не спеціально, але все ж, важлива інформація не завжди буває донесена до відома потенційних покупців.

Ми ж, компанія «Теплохіт», дбаємо про своїх клієнтів, і тому хочемо розповісти Вам про всі можливі незручності, які можуть бути присутніми при експлуатації даного теплогенератора.

Отже, що ж потрібно знати, перед тим як остаточно визначиться і купити котел на твердому паливі: 

  • Більшість моделей вимагають частого завантаження. Для безперервної роботи опалювального апарату, йому необхідно підкидати дрова від 2 до 6 разів на добу.
  • Необхідно проводити досить часте обслуговування котла. Раз в 3 або 4 місяці потрібно проводити очищення камери згоряння, винос залишків палива та інших очисних процесів.
  • Для того, щоб усередині топки не утворювалося великої кількості нагару необхідно постійно стежити за підтримкою високої температури котельної води.
  • Холодний запуск твердопаливного котла іноді може забирати досить багато часу, адже прогрів всієї системи опалення, цегляного димоходу і інших складових - процес досить повільний.
  • Завантаження палива доволІ часто супроводжується невеликою задимленістю приміщення.
  • Котлам на твердому паливі потрібно якийсь час після повного завантаження для розігріву своїх потужностей на повну силу.
  • Для того, щоб котел на твердому паливі в Україні працював на повну потужність необхідно перевірити димохід на наявність хорошої тяги. В іншому випадку тверде паливо буде досить погано розпалюватися, слабо горіти і як результат опалювальний апарат буде втрачати більше половини всієї виробленої потужності.
  • Зупинити процес нагрівання досить складно. Адже після того, як температура котла досягла потрібної позначки, котел далі продовжує виділяти тепло.

Ознайомившись з усіма цими можливими нюансами, Ви стаєте озброєні інформацією, а значить і попереджені. Тепер, Ви можете купити котел на твердому паливі й уникнути всіх можливих неприємних сюрпризів.

Враховуючи наведені вище фактори, Ви можете обдумано вибрати котел і попередити появу можливих незручностей. Наприклад, заздалегідь перевірений димар і його налагоджена робота позбавлять Вас від зайвих розтрат тепла, а правильно підготовлене приміщення спростить його експлуатацію та обслуговування.

 

 

 

 
 
 Догори