(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Переваги використання пілетів, як основного виду палива для організації опалювальної системи

Всі ті, хто стикався з проблемами вибору альтернативних варіантів опалення житлового приміщення, неодноразово зустрічався з таким словом як «пелети». Давайте, розберемося більш докладно, чому ж останнім часом даний вид палива користується такою популярністю, і що ж саме це таке є.

Отже, слово «пелети» прийшло до нас з англійської мови, і воно перекладається як «гранули». Пелети в нашому розумінні - це спеціалізовані гранули, циліндричної форми, які застосовують в якості палива. Дані гранули виготовляються з різних відходів від деревообробної промисловості. Це може бути дерев'яна стружка, тирса та інші тріски. У загальну масу витратного матеріалу, додають лігнін, який сприяє збереженню стабільної форми і запобігає їх деформації. Далі, за допомогою спеціального преса ця маса, піддаючись великому тиску, набуває певної форми і висушується.

 Велика енергетична ефективність пелетів, досягається за рахунок того, що вони мають велику щільність і в них відсутня волога. По ефективності згоряння два кілограми піллетів можна прирівняти до одного літра рідкого палива.

Твердопаливні котли, які працюють на енергії від спалювання пелетів ідеально підходять для опалення житлових приміщень. З їх допомогою можна організувати і велику систему централізованого опалення, для якого використовують нагрівання води. Труби від таких котлів без проблем можна вивести в шахти димоходу, що не тягне за собою ніяких додаткових розтрат і клопоту. У теплі пори року, роботу пелетних котлів можна звести до мінімуму, що допомагає значно економити розтрати. У холоди котел, працюючи на повну потужність, допомагає Вам почуватися незалежним від централізованої подачі газу.

 Технології сучасних печей, які використовують для спалювання пелетів та отримання палива, постійно розвиваються і вдосконалюються. Останні моделі відрізняються значною перевагою по комфортності і простоті у використанні, а також у такому показнику як ККД (коефіцієнт корисної дії).

У таких печах передбачено дві окремі камери, які мають функціональну розділеність. Одна з них для згоряння, друга для зберігання пелет. У сучасних печах можна спостерігати повністю автоматизований процес постачання палива до системи згоряння, що не вимагає постійного задіяння людини.

Ефективність опалення з використанням піллет доведено багатьма професіоналами, які працюють у сфері опалювальних систем. Вибираючи такий котел, також слід пам'ятати і про деякі невеликі нюанси. Для зберігання цього виду палива, в будинку повинно бути обладнане спеціальне технічне приміщення, площею близько 4-5 квадратних метрів і з простою системою доступу до самого котла.

Звертаючись за допомогою, в наш магазин, Ви можете переглянути котли таких відомих фірм як "Atmos", "Viardus" та інші. 

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори