(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Нові джерела тепла в будинку. Історія однієї української родини

Україна - це країна, яка знаходиться на Сході Європи. Клімат тут зі своїми примхами - влітку буває дуже жарко, проте взимку варто чекати лютих морозів. Під час холодного періоду року кожен намагається обігріти своє житло по-різному.

Тим, хто живе у містах доводитися легше, ніж жителям селищ. Городяни довіряють системі централізованого опалення, електричним обігрівачам, конвекторам та автономним котлам, які можна встановити за спеціальним дозволом.

У селищі немає централізованого опалення. У будь-якому випадку потрібно вдатися до використання якогось автономного опалення. Проте, зараз ситуація посилилася за рахунок змін цін на електрику і газ. Простим прикладом можна взяти сім'ю Петриченко, яка проживає в селищі Кам'янка Чернівецької області. Батько Олексій Петриченко - глава сімейства. Він вісім років пропрацював в Нідерландах і встиг побудувати прекрасний двоповерховий будинок, який став прекрасною домівкою для його сімейства. Проте в Україні, на жаль, зараз немає такої стабільності, як в Нідерландах. Про це кілька разів згадував Олексій.

Справа, в тому, що сім'я Петриченко вже тричі змінювала систему опалення в будинку. Ще в далекому 2007 році безпечний електричний котел для Олексія здавався просто казкою. Ціни на електрику в порівнянні з Нідерландами в Україні були дуже привабливими. Однак, після кризи 2008 року сім'я Петриченко зважилася відмовитися від електричного котла. Тоді відбувся перший виток девальвації гривні, і використання такого котла стало не вигідним. У сім'ї народилася маленька донька і опалювати в сувору зиму 2009 року доводилося багато. Це викликало великі витрати і Олексій прийняв рішення перейти на більш економічний газ.

Новий газовий котел здавався не таким безпечним, як попередній, але виправдав очікування. Наступні зими були не такими холодними, а використання дешевшого газу дозволило дешево і якісно обігрівати будинок. До 2014 року практично нічого не змінювалося, однак, при витку нової девальвації і підвищення цін на газ в 2014 році почали приходити великі рахунки.

Саме тоді, сім'я Петренко скористалася нашим сайтом, де експерт порадив скористатися новим альтернативним рішенням - твердопаливним котлом. Це вже третє джерело тепла в будинку. Опалення дровами і вугіллям стало для сім'ї справжнім відкриттям. Економія склала майже 40-45%, а ефект опалення не гірше, ніж від газового котла.

Економити можна завжди, навіть у такий нестабільний час і сім'я Петриченко відмінно довела це. Зайдіть на наш сайт і запитайте поради у фахівця з опалення.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори