(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Ера твердопаливних котлів: панацея від холоду під час нових тарифів на газ

У наш час, коли дуже сильно підвищуються тарифи на газ, настав період альтернативних видів опалення. Особливо ця проблема актуальна в сільській місцевості, де дуже потрібно самостійно підтримувати нормальну температуру в будинку в холодні періоди року.

Саме через ці причини господарі своїх будинків почали шукати альтернативні види опалення. Одним з таких способів є твердопаливні котли, які можуть працювати на різних видах твердого палива. Спектр досить широкий - від вугілля і до спеціальних пелет (спресованих гранул, які роблять з відходів деревини).

Цей пристрій має багато переваг і значно дешевше інших видів опалення. Його можна встановити в заміському будинку на дачі або в котеджі і опалювати свій будинок до потрібної температури.

Вибір таких котлів досить великий. Можна вибрати для свого будинку більш вигідний варіант, який підійде найкраще до того типу опалення, яке буде використовуватися.

Чавунний котел

Перший вид - чавунні твердопаливні котли, які працюють на вугіллі. Також присутня можливість використовувати деревину твердих порід, але вона буде згоряти досить швидко. Якщо вугілля для Вас прийнятний варіант - тоді цей тип котла саме те, що треба!

Піролізний котел

Якщо точно відомо, що опалення буде проводитися за допомогою деревини, тоді експерти радять зупинитися на другому виді котлів - це піролізні котли. У них діє двокамерна система згоряння деревини, яка дуже підвищує ККД такого котла, а також збільшує тепловіддачу на 40%. При одній закладці дров, котел забезпечує тепловіддачу від 6 до 10 годин.

Пелетний котел

Якщо немає можливості «годувати» котел деревиною, тоді можна зупинитися на пелетних котлах. Дуже популярні зараз. Котел сам спалює ту кількість палива, яке потрібно для опалення. Недолік - це відсутність альтернативи палива, крім пелет.

Котел довгого горіння

Останній вид котлів – «найвсеїдніший» - це котли довгого горіння. Їм підійде і вугілля, і деревина, і торф, і суміш з цього палива. Конструкція розроблена так, що паливо не горить, а тліє. Тривалість виділення тепла до 2 днів.

Варіантів маса, а зима не дрімає. У Європі вже давно перейшли на альтернативні способи опалення. Схоже, тепер черга нашої країни. З кожним місяцем попит зростає на такі котли в середньому на 10-15% і це не межа. Можна вже підбити підсумок, що настає нова ера опалювальних технологій.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори