(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Як вибрати твердопаливний котел?

Котел - це серце системи опалення і його вибір вимагає часу, сил і серйозного підходу так, як виправити встановлену систему опалення досить складно і дорого. Від його надійності та безпеки котла і акумулюючої ємності залежить комфорт і здоров'я Вашої родини, тому задуматися над тим, як вибрати твердопаливний котел треба ще на етапах ремонту.

Важливо пам'ятати, що головні критерії при виборі котла - економія, екологія та надійність.

Що потрібно знати, щоб правильно вибрати твердопаливний котел?

Найважливіший критерій - потужність. Витрата палива безпосередньо залежить від типу двигуна. Треба визначитися, наскільки високої потужності котел Вам потрібен. З одного боку, добре, коли котел має запас потужності, але, з іншого боку, він робить надлишок енергії, що може призвести до збільшення витрат на паливо. Щоб не помилитися, треба використовувати інженерний розрахунок тепловтрат приміщення і взяти до уваги всі додаткові фактори, з цим Вам допоможе фахівець у цій сфері або продавець-консультант.

Як вже було сказано, остаточно визначитися з потужністю можна тільки після того, як розрахувати тепловтрати Вашого будинку.

Крім цього, при виборі потужності котла, зверніть увагу на такі фактори:

  • Кліматичні особливості Вашого регіону. Якщо зими у Вашій місцевості досить холодні, то і котел, відповідно, треба підбирати більш потужний.
  • Наявність або відсутність інших джерел тепла (камін, електричний калорифер та інше).
  • Кількість теплої води, яку Ви і Ваша сім'я використовує в побуті (цей фактор важливий у тих випадках, коли мова йде про вибір двоконтурного котла).
  • Наявність або відсутність системи вентиляції.
  • Тип вікон і їх розмір.
  • Ізоляція будівлі (стеля, стіни, підлога).

Пам'ятайте, що якщо потужність котла буде недостатньою, то в особливо холодні дні буде важко досягти комфортної температури, і Вам, можливо, буде потрібно надягати товсті светри. Так що при виборі потужності котла, треба перевірити силу його продуктивності і з яким паливом він може досягти її. Зверніть увагу на розмір поверхні теплообміну котла!

 

Вибір палива.

Цей вибір не такий складний, бо, зазвичай, котли на твердому паливі універсальні в плані палива, тобто дозволяють використовувати різні його типи (дрова, кокс, вугілля, пелети та інше), а також комбінувати різні варіанти палива. Але треба звернути увагу, що у Вас завжди повинен бути запас палива, а це вимагає забезпечення спеціального приміщення для нього (сухого і вологостійкого).

Після визначення необхідної потужності котла і типу палива, можна перейти до вибору моделі та фірми виробника.

Ознайомитися з асортиментом твердопаливних котлів можна тут.

Сподіваємося, що Ви більше не будете думати про те, як вибрати твердопаливний котел, а зробите правильний вибір. Пам'ятайте, що ефективність системи опалення залежить від правильного вибору котла, тому не варто на цьому економити. Вдалого Вам вибору і тепла у Вашому домі!

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори