(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Монтаж систем опалення

Сучасний вибір систем опалення та опалювальних приладів настільки великий, що самостійно розібратися в ньому іноді просто не можливо. Без рекомендацій і підказок професіоналів можна заплутатися і вибрати абсолютно не потрібні товари, що тягне за собою великі фінансові витрати. Для того, щоб такого не сталося з Вами, давайте розберемося в головних правилах, на які варто звертати увагу при виборі та монтажі систем опалення.

Спочатку Вам необхідно правильно підібрати всі компоненти вашої опалювальної системи.

Головним функціональним елементом тут виступає опалювальний котел - залежно від Ваших переваг і можливостей Ви можете вибрати газові, твердопаливні, рідкопаливні або електричні котли.

Далі потрібно вибрати трубу для відводу результатів згоряння палива. Такі труби виготовляють з поліетилену, поліпропілену, міді, металопластика і сталі.

До того ж, дуже важливо не забути про радіаторі, так як він відіграє одну з ключових ролей в опаленні вашої квартири та інших приміщень. Радіатори бувають із сталі, з алюмінію, біметалічні або чавунні.

Наступним кроком у такому ретельному процесі утеплення вашого житла повинен бути вибір розводки труб, яка може бути однотрубна, двохтрубна, з підключенням до радіатора зверху або знизу.

Ви повинні усвідомлювати, що вибір різних видів опалювальних котлів тягне за собою і застосування різних підходів до установки, які властиві тому чи іншому виду. Тому звертаючись до фахівців, Ви економите не тільки кошти, а й власний час.

Як ми вже згадували, від типу котла залежить і вся конфігурація, а також процес монтажу системи.

Більшість людей вибирає газовий двоконтурний котел. З його допомогою вода, для побутових потреб нагрівається автоматично, в цьому ж котлі. А значить, що для монтажу такого котла Вам не доведеться купувати додаткові акумуляторні баки або ж бойлери.

З твердопаливними котлами доводиться возитися трохи більше. Такі котли, в основному, продаються одноконтурні. Тому на додаток до них, вам необхідно буде придбати циркуляційний насос, бак-акумулятор або бак непрямого нагріву, та інші складові елементи. Все залежить від того, який тип нагрівання води для власних потреб Ви вибрали - бак непрямого нагріву або колонка чи електронагрівач.

Монтаж системи опалення складається з таких етапів:

  • Вибір і придбання опалювального обладнання.
  • Ознайомлення інженера-теплотехніка з майбутнім обсягом і місцем робіт.
  • Складання проектно-технічної документації.
  • Монтажні роботи.
  • Виявлення та усунення різних неполадок і підготовка системи до запуску.
  • Тестування системи.
  • Запуск системи опалення.

Як можна побачити з усього перерахованого вище, монтаж і установка системи опалення це справа досить складна і вимагає спеціальних знань і навичок. Так що якщо Ви відчуваєте, що Вам потрібна допомога професіоналів, то звертайтеся до нас, компанії «TeploHit». Тут Ви знайдете всі супутні матеріали, отримаєте консультації досвідчених майстрів, а також зможете замовити монтаж систем опалення.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори