(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Твердопаливні котли - переваги і недоліки

Останнім часом для опалення приватних будинків, заміських котеджів, дач або ж виробничих і складських приміщень, все частіше використовують твердопаливні котли. Такий вибір обумовлений великою кількістю різних чинників. Але, все ж, для того, щоб самостійно прийняти рішення і вибрати для себе найбільш підходящий варіант пропонуємо ознайомитися зі списком усіх переваг і недоліків даного типу котлів.

Для твердопаливних котлів в якості палива можна використовувати різні матеріали, такі як: дрова, вугілля, тирса, торф, кокс та інші відходи деревообробки.

Головною перевагою твердопаливних котлів є досить невисока ціна на використовуване паливо. Особливо це проявляється у порівнянні з іншим пальним сировиною. Це є досить вагомою причиною «за», так як у багатьох сімей питання про економію коштів є найбільш актуальним.

До того ж твердопаливні котли працюють абсолютно незалежно від електромереж і газових комунікацій, що дозволяє підтримувати потрібну температуру в приміщенні, навіть у випадках повного знеструмлення об'єкта. До того ж, дана незалежність від благ цивілізації дозволяє встановлювати обігрівачі в селищах, які знаходяться далеко від розвиненої інфраструктури.

Також вони відрізняються безпекою і простотою в експлуатації. До слова сказати, що і строки самої експлуатації досить вразливі - вони становлять кілька десятків років.

На додаток до всіх перерахованих вище переваг, даний тип котлів є екологічним, адже в ньому можна утилізувати деякі відходи виробництва, яке пов'язане з деревної промисловістю. До того ж продукти горіння є відмінним добривом для грунту.

Але, як і всі, твердопаливні котли мають і ряд недоліків. До них відноситься той факт, що їх неможливо використовувати в автоматичному режимі. Обігрів вимагає постійного вашої присутності, контролю залишився палива і його дозавантаження.

Такі котли вимагають підвищеної догляду, їх необхідно регулярно очищати від золи, попелу і сажі. Володарі ж газових та електричних котлів повністю позбавлені таких клопотів. До того ж, велику роль відіграє якість самої сировини. Ефективність его згоряння, в рази відрізняється від рідкого газу.

На додаток до всього вам необхідно мати окреме сухе приміщення, в якому можна буде зберігати запаси палива.

Через громіздкість та особливостей конструкції такі котли неможливо встановити ні на яких інших поверхонь крім статі.

Для підведення підсумків можна сказати єдину фразу - твердопаливні котли є золотою серединою між ціною і якістю. Причому переваг тут набагато більше ніж недоліків.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори