(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Як вибрати змішувач для ванної

При ремонті у ванній кімнаті важлива кожна деталь і кожен елемент. Гарний дизайн не буде Вам в радість, якщо сантехніка не буде витримувати навантаження і постійно ламатися.

Для того, щоб ванна кімната приносила вам одне задоволення, і всі елементи в ній служили довго і якісно - особливу увагу необхідно приділити сантехніці, особливо змішувачів.

При виборі змішувача для ванни необхідно звертати увагу на такі головні деталі - матеріал, країна виробника і тип змішувача, саме вони і є головними функціональними характеристиками такого важливого елементу ванних кімнат.

Кращим матеріалом для виготовлення змішувачів вважається латунь. Латунні корпусу сантехнічних виробів свідчать про їх міцності і якості виконання. Такі корпусу не піддаються корозійних процесів. Для кращого захисту від впливу вологи, зовнішні деталі змішувачів нікелюється і покриваються хромом, емаллю або ж позолотою.

Вироби з позолоченою зовнішньої обробленням стоять на порядок вище інших матеріалів, і такий елемент не завжди гармонійно вписується в не зовсім богемний дизайн ванної кімнати. Емаль є досить гарним, але не досить міцним матеріалом, який з часом втрачає свій зовнішній вигляд і начитає відколюватися по краях. Нікельовані поверхні можуть викликати алергію - тому вони підходять не всім.

Кращим матеріалом для змішувачів вважається хром. На хромованих поверхнях не розмножуються бактерії, що є великим плюсом для гігієни всієї ванної кімнати. Проте варто враховувати і той факт, що хром досить складний у догляді, так як на ньому постійно з'являються плями й розлучення.

За якістю продукції, що виготовляється лідирують німецькі виробники. З ними ділять миррину пальму першості виробники з Італії, Франції та Скандинавії.

Що ж стосується ергономіки, надійності і краси, то тут важливу роль відіграє сама конструкція змішувача для ванни. Найпоширеніші типи змішувальних виробів це: двохвентильні, одноважелі, термостатичні і безконтактні.

Двохвентильні змішувачі володіють двома ручками, кожна з яких окремо відповідає за гарячу і холодну воду. Тут досить складно одночасно регулювати температуру води і її натиск. Слабким місцем у таких змішувачів вважається ущільнювальна прокладка, яку необхідно періодично замінювати.

Одноважільні типи змішувачів оснащені однією ручкою, яка полегшує регулювання подачі води. Дана група найбільш популярна, її здобувають 2/3 всіх покупців.

Термостатичні змішувачі також мають дві ручки, але одна з них відповідає за температуру, а друга за напір води. Завдяки цьому пристрою вони забезпечують подачу води виставленої температури незалежно від змін натиску і температури в магістралі.

Останній тип - безконтактні. Для того щоб вода почала йти, можна просто піднести руки до спеціального датчика.

Як можна побачити, вибір змішувачів досить великий. Можна знайти будь-яку модель, яка буде відповідати всім вашим побажанням.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори