(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Види котлів

Опалювальний котел є основним елементом водної системи опалення. За своєю схемою дана система досить проста - основним носієм тепла є вода, яка нагрівається в казані, а потім за допомогою спеціального насоса циркулює по трубах і повертається назад в котел. Така система є замкненою, що й забезпечує економію витрати води.

Найважливішим елементом даної системи є котел, який регулює температуру води. Залежно від методів нагрівання розрізняють електричні, газові, жидко- та твердопаливні, а також комбіновані.

Сучасні системи опалення вважаються енергозберігаючими, з їх допомогою можна уникнути зайвої витрати грошей. До того ж вони перешкоджають перебоїв в подачі гарячої води і дають можливість власноруч виставляти потрібну температуру.

Найбільш популярним джерелом тепла в квартирі є газовий котел. Газ - це найдешевше пальне, яке володіє високою тепловіддачею і вважається екологічно чистим продуктом згоряння.

Газові котли бувають різних видів - одноконтурні, двоконтурні та інші. Одноконтурні котли призначені винятково для однієї певної мети, наприклад, для опалення, або ж для нагрівання води. Двоконтурні можуть забезпечувати дві ці функції одночасно. Ще одним параметром, за яким розділяють види котлів - це спосіб видалення продуктів згоряння. Котли бувають з природною і примусовою тягою. Для того щоб визначити необхідну теплову потужність котла необхідно порадитися з професіоналами. Адже на такий вибір впливають індивідуальні особливості приміщення.

Електричні системи опалення мають велику кількість переваг. Вони не такі габаритні, як інші котли, досить безпечні у використанні, ними легко управляти і для них не потрібно димар. Такі котли використовують в природоохоронних зонах, де не дозволено застосовувати інші види палива. Єдиний факт, який може нівелювати всі переваги це велика витрата електрики.

Котли, які працюють за рахунок рідкого палива, не використовують для опалення житлових квартир. Їх найчастіше розміщують в окремому приміщенні, так як при згорянні дизельного палива виділяється досить неприємний запах. До того ж таке паливо не з дешевих, тому даний вид котлів встановлюють у місцях, де немає можливості використовувати інші види.

Твердопаливні котли, обігрівають приміщення за рахунок згорання таких матеріалів як деревина, кокс, вугілля і тирсу. Їх не застосовують в житлових приміщеннях. За ними потрібен ретельний догляд і постійне підтримання їхнього стану. Такі котли не працюють автономно.

Вас можуть зацікавити наступні статті: твердопаливний котел в Чернівцяхкупити котел на твердому паливібуфер до котлакупити котел на дровах, ціна на акумуляційний бактвердопаливні котли. Компанія Teplohit допоможе Вам бути в курсі останніх новинок в галузі опалювальної техніки. 

 
 
 Догори