(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Переваги використання пілетів, як основного виду палива для організації опалювальної системи

Всі ті, хто стикався з проблемами вибору альтернативних варіантів опалення житлового приміщення, неодноразово зустрічався з таким словом як «пелети». Давайте, розберемося більш докладно, чому ж останнім часом даний вид палива користується такою популярністю, і що ж саме це таке є.

Детальніше...

Нові джерела тепла в будинку. Історія однієї української родини

Україна - це країна, яка знаходиться на Сході Європи. Клімат тут зі своїми примхами - влітку буває дуже жарко, проте взимку варто чекати лютих морозів. Під час холодного періоду року кожен намагається обігріти своє житло по-різному.

Детальніше...

Ви вирішили купити котел на твердому паливі в Україні? Ми допоможемо Вам!

Твердопаливні котли - це безумовний прорив у сучасній опалювальній техніці. Усім відомі переваги використання систем опалення даного виду. Але при цьому всьому, багато виробників і продавців приховують деякі факти, які можуть виявитися неприємним сюрпризом для клієнта. Можливо, багато хто з них робить це не спеціально, але все ж, важлива інформація не завжди буває донесена до відома потенційних покупців.

Детальніше...

Ера твердопаливних котлів: панацея від холоду під час нових тарифів на газ

У наш час, коли дуже сильно підвищуються тарифи на газ, настав період альтернативних видів опалення. Особливо ця проблема актуальна в сільській місцевості, де дуже потрібно самостійно підтримувати нормальну температуру в будинку в холодні періоди року.

Детальніше...

Як вибрати твердопаливний котел?

Котел - це серце системи опалення і його вибір вимагає часу, сил і серйозного підходу так, як виправити встановлену систему опалення досить складно і дорого. Від його надійності та безпеки котла і акумулюючої ємності залежить комфорт і здоров'я Вашої родини, тому задуматися над тим, як вибрати твердопаливний котел треба ще на етапах ремонту.

Детальніше...

 
 
 Догори