(066) 504-88-55, (067) 373-70-41
Графік роботи: Пн.-Пт.: 9.00-18.00, Сб.: 9.00-15.00
Курс $ - 24,00 грн.
Курс € - 26,00 грн.
Каталог товарів  

Про нас

За роки своєї діяльності на українському ринку систем опалення компанія «TeploHit» завоювала довіру клієнтів та повагу конкуруючих фірм. Ми спеціалізуємося на продажу високоякісних систем опалення, водопостачання та комплектуючих.

Компанія «TeploHit» працює виключно з перевіреними постачальниками, а також з виробниками, в якості продукції яких не сумніваються ніде в світі. У нас в магазині Ви можете знайти продукцію таких світових торгових марок як: AirFel, Ariston, Atlantic, Atmos, Bahar, Baxi, Beretta, Baxi, Bosh, Candle, Gorenie, Korado, Termet, Vaillant, Viadrus та багатьох інших.

Метою нашої компанії є надання широкого вибору продукції високої якості за доступними цінами. Ми докладаємо максимум зусиль, для того щоб наші клієнти йшли в ногу з часом, дізнавалися про останні досягнення техніки, і тим самим економили власний час і кошти.

У нашій компанії, в першу чергу, піклується про клієнтів, саме тому в своїй роботі ми дотримуємося таких принципів:

  • Інформація про всі види продукції і торгових марках повинна бути доступна в максимальному обсязі. Кожен товар має опис і технічні характеристики, які найкращим чином допомагають клієнтові розібратися в їх роботі та застосуванні.
  • Від клієнтів і партнерів не можна нічого приховувати. Чесність і відкритість - кращий метод продажів.
  • На першому місці стоїть комфорт клієнтів. Тому ми з розумінням ставимося до їхніх питань і потреб і в міру наших можливостей вирішуємо їх.
  • Будь скарга це поштовх до самовдосконалення.

Вся запропонована продукція в нашому магазині відповідає високим вимогам світових стандартів якості. На даному сайті Ви можете придбати водонагрівачі, запірну арматуру, каналізаційні елементи, різні комплектуючі, конвектора, котли, насоси, програматори, радіатори, сантехніку, труби і фітінг. Всі товари розділені по групах, що значно спрощує пошук цікавить Вас устаткування. Вибираючи певний товар, Ви маєте можливість ознайомитися з усіма його описами та технічними характеристиками.

 
 
 Догори